VIDEO NÁVOD NA DOBRÝ PREDAJ BYTU

Martin Torda realitný maklér so 14 ročnou praxou. Zadarmo zdieľa skúsenosti z predaja nehnuteľností . 

 

Stlačením tlačítka "Stiahni video návod" súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov Zásady ochrany osobných údajov.

Čo získate?

V piatich videách popisujem ako prebieha predaj nehnuteľností, najčastejšie chyby, ktoré robia predávajúci. 

 • 1
  V prvom videu sa dozviete čo sa väčšinou deje keď sa rozhodnete predať svoju nehnuteľnosť. Dozviete sa, ktoré chyby väčšina predávajúcich robí hneď na začiatku predaja. Dozviete prečo je dôležité atratkívne ponúkanie nehnuteľnosti.
 • 2
  V druhom videu sa dozviete ako určiť cenu nehnuteľnosti. Na čo si dať pozor. Čo ovplyvňuje cenu. Kde väčšina predávajúcich hľadá akú hodnotu má ich nehnuteľnosť. Prečo robiť prieskum trhu. Ako získať podstatne väčšiu sumu z predaja.
 • 3
  V treťom videu sa dozviete ako správne prezentovať svoju nehnuteľnosť. Čo je potrebné spraviť, a čomu sa treba vyvarovať. Čo najčastejšie podceňujú predávajúci pri prezentácii. Ako sa kupujúci rozhoduje. Prezentujte svoju nehnuteľnosť jedinečne, spravte z nej atraktívnu ponuku.
 • 4
  Vo štvrtom videu sa venujem financovaniu kúpy nehnuteľnosti cez hypotekárny úver. Ako to celé všetko prebieha. Kedy dostane predávajúci z banky peniaze. Aké dokumenty treba podpísať. Čím ručí kupujúci banke. Čo treba vypracovať.
 • 5
  V piatom videu opisujem hlavné body kúpnej zmluvy. Spôsob ochrany predávajúceho, tak aby dostal za nehnuteľnosť peniaze, a kupujúceho aby nadobudol nehnuteľnosť. Kedy sa podpisuje kúpna zmluva. Kedy sa stáva kupujúci vlastníkom. Kedy notár uhradí kúpnu cenu z notárskej úschovy.
Stlačením tlačítka "Stiahni video návod" súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov Zásady ochrany osobných údajov.