eBOOK DOBRE PREDAŤ BYT

Inšpirujúci opis o priebehu predaja nehnuteľnosti. Stanovenie ceny, financovanie cez hypotekárny úver,  kúpna zmluva a iné.

Predaj nehnuteľnosti

Stiahnite si zadarmo e-book:

DOBRE PREDAŤ BYT

 Stručný návod ako predať nehnuteľnosť. Prevedie vás problematikou z oblasti realít. Ako prebieha realitný obchod. Na čo si treba dávať pozor aby vás nikto nepodviedol.  Dočítate sa ako stanoviť cenu nehnuteľnosti. Čo je potrebné spraviť pre jej prezentáciu. Priebeh financovania cez hypotekárny úver (hypotéku).  Spôsob  úhrady kúpnej ceny. Hlavné body kúpnej zmluvy.

Stlačením tlačítka "stiahni eBook" súhlasíte, že Vám pošlem eBook "Dobre predať byt" a naďalej Vám budem posielať iba emaily s rovnakou alebo príbuznou tematikou - teda zaujímavým obsahom z oblasti realít, predaja nehnuteľností. Pre získanie ešte prosím potvrďte overenie emailu, ktoré Vám bude ihneď zaslané do schránky. Na emaily sa môžete tešiť spravdila 1xtýždenne. Pokiaľ už nebudete chcieť email a newsletter ďalej dostávať, môžete sa odhlásiť a tento súhlas kedykoľvek odovlať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu uvedeného v každej kampani. Zásady ochrany osobných údajov.

Rada by som sa Vám touto cestou poďakovala za Vaše služby súvisiace s predajom môjho bytu v Bratislave Petržalke na Beňadickej ulici. Napriek tomu, že zo začiatku to nevyzeralo veľmi nádejne (myslím si, že to bolo spôsobené letným prázdninovým a dovolenkovým obdobím), Vám sa podarilo predaj dotiahnuť do úspešného konca. Oceňujem Vašu aktivitu a snahu pomôcť pri všetkých úkonoch, ktoré sú pri predaji potrebné. A určite aj komunikáciu, ktorá bola na veľmi dobrej úrovni, promntné jednanie a úžasný prístup. Prajem Vám preto do ďaľšej práce veľa úspechov a zrealizovaných predajov a kúp.

Soňa H.Predávajúca

pri predávaní nášho bytu v Petržalke nám pomáhal p. Martin Torda, ktorému sme veľmi vďačný za jeho služby. Je to veľký profesionál, poradil nám a predal náš byt za cenu s akou sme boli aj my spokojní. Vrelo odporúča

Ján K.Predávajúci

S Vašou prácou som bola veľmi spokojná, boli Ste dochvilný na stretnutia a keď sme sa dohodli na nejakom termíne tak Ste ho dodržali. Po celý čas som bola informovaná o všetkom čo prebiehalo a všetko ste vyriešili od prvej prehliadky až po odovzdavanie kľúčov skvelé.

Anna M.Predávajúca

S Vašou prácou som bola nadmerne spokojná hlavne pre Vašu trpezlivosť, ochotu a ľudský prístup hocikedy riešiť môj problém a hlavne riešenie našej nehnuteľnosti, ktorá sa vďaka Vám aj podarila predať za čo som Vám nesmierne vďačná. Aj v budúcnosti v prípade potreby by som len Vás oslovila a doporučila mojim známym, ešte raz veľká vďaka

Zlata H.Predávajúca

Pán Torda mi pomohol predať 3-izbový byt v Bratislave, v Karlovej Vsi a s jeho prácou a pomocou som bola veľmi spokojná. Pomohol mi vo veľmi krátkom čase nájsť vhodného kupca, vybaviť všetky dokumenty a postaral sa, aby predaj prebehol bezproblémovo. Pána Tordu môžem pre predaj nehnuteľností len odporučiť.

Darina V.Predávajúca